NAT SUEDE

Do produkcji stosowane są najwyższej jakości dwoiny bydlęce (spód) nie posiadające defektów typowych dla skór licowych typu Madras , Dollaro/ Toledo, wierzchnia warstwa jest wykonana z poliestru imitującego zamsz/nubuk.

Średnia wielkość wynosi 3 m2.


Skóry NAT SUEDE są dodatkowo mielone w bębnach, w wyniku czego uzyskuje się miękki, miły w dotyku chwyt i dogodny do układania na bryle mebla podczas tapicerowania (pomimo stosunkowo dużej grubości 1,4 - 1,6)

Walory użytkowe NAT SUEDE są dużo większe w porównaniu do skóry BY CAST jak również do skór licowych typu madras lub Dollaro/Toledo.
Ścieralność ( 40.000 ) oraz zginanie jest kilkukrotnie wyższe w stosunku do standartowych skór naturalnych.

Dodatkowo wierzchnia warstwa poliestrowa jest wykończona metodą „Water repelent „ co powoduje, że rozlane płyny nie wsiąkają i nie powstają plamy. Oprócz tego NAT SUEDE posiada w standardzie atesty na trudnopalność ( test papierosowy i zapalniczki ) oraz klasy M1.

Biorąc pod uwagę wymienione walory i atuty NAT SUEDE można szczególnie polecić do wykorzystania w sektorze hotelowym, gastronomicznym itp.

Żywotność oraz trwałość mebli do produkcji, których został wykorzystany NAT SUEDE stanowi istotne wyróżnienie i pozytywny argument w konfrontacji z meblami do produkcji, których wykorzystano tradycyjne skór naturalne. Stosując w produkcji NAT SUEDE uniknie się ryzyka wystąpienia typowych reklamacji z jakimi można się spotkać w przypadku tradycyjnych skór naturalnych typu Madras, Dollaro/Toledo.

Czyszczenie oraz konserwacja mebli wykonanych w skórze NAT SUEDE jest łatwa i wygodna w stosowaniu.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane produktów nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.