UNICA

Podstawowe dane:

  • Wielkość arkusza : 2,65 m2
  • Grubość : 1,6 - 1,7 mm
  • UNICA jest nawijana na kartonowe wałki. 4 arkusze w wałku. Są one owinięte folią. Wałki układane są na palecie ( podobnie jak wałki tkanin ).

UNICA pozwala zaoszczędzić około 35% odpadów w stosunku do tradycyjnej skóry naturalnej, co potwierdzają próby wykonane przez włoskich producentów mebli tapicerowanych.

Oszczędność na odpadzie powoduje, że finalnie koszt wyprodukowania mebla jest niższy w porównaniu do zwykłej skóry naturalnej. Ponieważ arkusze art. UNICA mają stały rozmiar wynoszący 2,65 m2, można dość precyzyjnie obliczyć zapotrzebowanie, bez ryzyka że zostanie zbyt dużo, lub że trzeba będzie domawiać dodatkowy metraż.

UNICA w przeciwieństwie do skóry BY CAST nadaje się na większość modeli mebli. Lepiej się układa, nie jest tak sztywna jak tradycyjny BY CAST.
Parametry techniczne art. UNICA są dużo wyższe niż skóry naturalnej lub BY CASTU. Wpływa to na walory użytkowe, mniejsze ryzyko wystąpienia reklamacji i trwałość mebla wykonanego z użyciem art. UNICA.

Stabilna cena pozwala na przygotowanie kalkulacji na dłuższy okres na tym samym poziomie. Nie ma ryzyka zmiany cen tak jak jest to w przypadku tradycyjnej skóry naturalnej.

 

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane produktów nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.