Stół warsztatowy obrotowy do przycinania skóry 10072 – BANCO PELLE

Został specjalnie opracowany do ciecia skóry, dzięki powierzchni obrotowej, zmiennemu nachyleniu oraz systemowi podnoszenia, przycinanie skóry jest proste i szybkie. Średnica stołu to 240 cm, powierzchnia wystarczająca żeby widzieć rozpięty błam skóry i nie ruszając się z miejsca przycinać skórę w odpowiednich miejscach, obracając pow. Stołu. Kąt nachylenia blatu stołu dochodzi do 45° i można go podnieść na wys. 110 cm stwarzając najlepsze z możliwych warunki pracy operatorowi obsługującemu urządzenie.

Tecnical specifications
Altezza/Height/Höhe/Altura 80 - 110 cm
Diametro/Diamiter/Durchmesser/Diámetro 240 cm
Peso/Weight/Gewicht/Peso 150 kg


Oil dynamics

The rotating bench has been developed for cutting leather.
The features of this pneumatic bench optimise the leather cutting process by making it functional, quick and easy.
The 240 cm bench allows the person cutting to see the entire piece of leather and decide which areas to cut.
Several templates can be placed on the leather at the same time. The person cutting simply rotates the bench without having to move.
Pneumatic pistons allow the bench to be inclined at a 45° angle, as well as be raised to 110 cm and lowered to 80 cm for ease of use.
Round wooden panforte or Neoblock platform specifically designed for cutting leather also available.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane produktów nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.